Domů
O nás
Kontakt
fb
eshop
zshop
tv
Společnost EP Line SE vznikla v roce 2008 se záměrem dovážet do České republiky kvalitní, originální a zábavné hračky. Našimi hlavními cíli jsou pečlivý výběr výrobků, přijatelné ceny, dobrá kvalita hraček a péče o naše velké i malé zákazníky. Vždy se snažíme dělat vše především pro děti, přinášet jim nové a kreativní hračky v českém jazyce, které je budou bavit a těšit.

K těm nejoblíbenějším licencím přinášíme pravidelně i TV seriály, které vysíláme ve spolupráci s televizí Barrandov. V současnosti můžete sledovat v rámci pásma Animáček naše seriály BEN 10, Gormiti,  Jewelpet a Virus Attack. Ty nejúspěšnější připravujeme i na DVD, které jsou k dostání na pultech obchodů. Pravidelně též vydáváme časopisy např. v licencích Filly, Gormiti nebo Šmoulové.

Široké pole působnosti jsme rozšířili také o vlastní kosmetickou divizi. Kosmetika od EP Line přináší především kvalitní přírodní kosmetiku renomované italské značky Admiranda. Naše kosmetika je pro děti zábavná, díky designu v populárních dětských licencích.

V neposlední řade se s našimi malými a velkými zákazníky rádi setkáváme i osobně na propagačních akcích, které v průběhu roku pravidelně pořádáme ve velkých obchodních centrech po celé republice.

Hrajeme si rádi. Hrajte si rádi s námi.

Největší brandy
Největší odběratelé
Dokumenty
Podmínky užívání
Ochrana osobních důvodů
Všeobecné podmínky emailové komunikace společnosti
info@epline.cz